Simon Pegg

Simon John Beckingham

7,9
23 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Pegg

Jake są wasze ulubione filmy Simonem Pegg'em (chodzi mi szczególnie od duet Pegg- Wright, czy też tercet Pegg- Wright- Frost). Wg. genialny jest HotFuzz, można się nieźle pośmiać, chyba jedna z lepszych komedii tego (jak na razie) ostatnich 5 lat. Dziś obejrze Wysyp żywych trupów ;)

Tiw

Serial "Spaced" - mistrzostwo świata i niesamowita dawka humoru :)

Polecam!

Tiw

ja tam wszystko z nim lubię :))), najmniej podobał mi się (co nie oznacza, że wcale - jak dla mnie najsłabszy ) "Jak stracić przyjaciół..."

użytkownik usunięty
Lucynica

Eej, przecież on był tam fajny! ;]

Przecież napisałam że mnie się zawsze podoba ;) Nie napisałam? To teraz piszę :D

użytkownik usunięty
Lucynica

A pięć lat minęło...

Tiw

mój ulubiony to zdecydowanie serial "Spaced"
właściwie to lubię wszystkie filmy gdzie gra jaką większą rolę
"Hot Fuzz" i "Shaun od the Dead" to wiadomo, nadspodziewanie dobry jest "Big Nothing"
najmniej podobał "Run fatboy run", "How to lose friends..." nie było takie złe ;)

Tiw

Najbardziej lubię z nim "Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi" oraz "Hot fuzz" i "Wysyp żywych trupów" :)) pozdrawiam

Tiw

Zdecydowanie mój ulubiony film z nim to "Burke i Hare" - niestety brak w nim Wright'a.

Tiw

A Fantastic Fear of Everything.

Tiw

Ja najbardziej lubię Simona w filmie "Czego dusza zapragnie". Uwielbiam ten film i Simona w tym filmie. Rewelacja jak dla mnie. Później "Jak stracić przyjaciół..", no a dopiero potem "Hot Fuzz". Najbardziej lubię go w komediach: uważam ,że jest prześmieszny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones