Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

nieporozumieniem było obsadzenie go w gwiezdnych wojnach.
jedyna rola do jakiej pasuje z tymi swoimi ślipiami to Dracula.
jego "kunszt" aktorski - no comments

chrismoltisanti

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotflrotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotflrotflrotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotflrotfl rotfl rotfl rotflrotflrotfl

chrismoltisanti

Niech Tobie Dracula grany przez Christophera Lee wyssie krew!

chrismoltisanti

Nieporozumieniem to jest twój wpis tutaj...

użytkownik usunięty
chrismoltisanti

Nie znasz się na aktorstwie tak samo, jak na języku angielskim. Mówi się "no comment", a nie "no comments"!!!

Nieporozumieniem może być jedynie to, że aktor jego pokroju zniża się do jakichś Star Warsów, świetny aktor, w dodatku absolutny rekordzista, nie ma drugiego aktora, który zagrałby zarówno księcia ciemności jak i kardynała.

Vincent_Tarantulla

"zniża się do jakichś Star Warsów" To kolejne nieporozumienie.

Szajba

Dobra nie czepiaj się :)
Star Warsy złe nie są, ale ta rola zupełnie nie pasowała do Lee

Vincent_Tarantulla

"Dobra nie czepiaj się :) Star Warsy złe nie są, ale ta rola zupełnie nie pasowała do Lee"

Znacznie lepiej to brzmi.
Pozdrawiam

chrismoltisanti

Żałosne. Ktoś taki jak ty w ogóle nie jest godzien oglądania SW.

chrismoltisanti

Dobra, dajmy spokój SW, bo tu nie o to chodzi. W każdym razie Christopher jest świetny w swoim fachu i z każdą rolą radzi sobie znakomicie! I jako krwawy hrabia, i jako poważany duchowny!

Lady_Agatha_Kuruvar

W zupełności zgadzam się z Lady Agathą... :)

Lady_Agatha_Kuruvar

co za łajza ostatnia jest autorem tego tematu!! Lee jest genialny, warto czasem poświęcić wizję dla fonii i na króciótki moment zamknąć oczy. Bo ten głos robi wrażenie, przszywający, idealnie zimny głos czarnego charakteru. A za Sarumana i Dooku (jakże podobne postacie) - brawa i podziękowania!

Ronemund

Dokładnie!!! Ja nie wiem, co "naszemu koledze" się nie podoba, ale już za sam fakt posiadania takiego głosu, pan Lee ma u mnie wysoką ocenę!

chrismoltisanti

Christopher Lee jest genialny, ale lepiej niż w "Gwiezdnych Wojnach" i "Władcy Pierścieni" zagrał moim zdaniem w "Człowieku ze złotym pistoletem"

chrismoltisanti

Ja nie znoszę takich typów jak ty, myśłisz że jak skrytykujesz kogoś znanego to z ciebie extra koneser, czy co?

_Andrzej_

"jego "kunszt" aktorski - no comments "

to najbardziej mnie rozbawiło...człowieku w jakim swiecie ty zyjesz?? moze ci sie aktorzy pomylili...bo kto jak kto ale Christopher Lee jest swietnym aktorem...obejrzyj pare filmow z nim..pozniej sie wypowiadaj:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones