Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

dwie gwiazdy angielskiego kina
osobiscie uwazam, ze Lee jest jednak lepszy w rolach czarnych charakterow chociaz rola Iana Mckellena jako naziola w "Uczniu Szatana" tez byla przekonywujaca, co myslicie ?

monsieur_dawid

Nie znam McKellena prawie w ogóle, widziałem tylko Władcę z jego udziałem.

Natomiast kreacja Scaramangi w wykonaniu Lee jest niezapomniana.

krzychun

moim zdaniem Lee.Po prostu za McKellenem nie przepadam.

Boleynowa_9

Tak, żeby byli obaj oglądałem tylko Władcę. Według mnie lepiej Lee

użytkownik usunięty
R_a_d_z_i_o

Lee. Chyba najbardziej(według mnie) niedoceniony aktor - jeśli chodzi o nagrody.

Lee jest 17 lat starszy do McKellena, zagrał w znacznie większej liczbie filmów, a ponadto ten temat został założony pod Lee. Dla mnie Christopher Lee to jeden z najlepszych aktorów w historii. Najlepszy szwarccharakter wszechczasów.

Mr. President1

A u ciebie niby która aktorka najlepsza???????

monsieur_dawid

Osobiście ciężko mi porównać dwóch panów. Nie powiedziałabym, ze którykolwiek z nich jest lepszy. Lee jest dla mnie mistrzem czarnych charakterów. A Kellena po prostu bardzo lubię oglądać na ekranie.

monsieur_dawid

ja bardziej lubię McKellena. Uważam, że facet jest po prostu zjawiskowy i jest niepowtarzalnym aktorem.

Myślę, że pytanie jest źle postawione tzn. mimo że za Lee nie przepadam, trudno mi oceniać, czy jest gorszy...
Po prostu oglądanie jego nie sprawia mi nawet w połowie takiej przyjemności jak oglądanie McKellena.

Chociaż faktycznie jego filmografia robi wrażenie... chyba jeden z najbardziej zapracowanych aktorów i to przez całe życie ;)

googaify

W ilu on filmach w ogóle mniej więcej zagrał? Trochę tego jest....

monsieur_dawid

Proste Lee(i ten jego niesamowity głos) o klasę lepszy od geja i dewianta.

monsieur_dawid

Lee jest lepszym aktorem!!!!

lizzy09

Christopher Lee!

monsieur_dawid

Tylko Lee, bez dwóch zdań! Powinien mieć więcej czasu ekranowego w Zemście Sithów, albo przynajmniej dłuższą walkę z Anakinem. Ten drugi "ktoś" czyli GandalfoMagnetoSrutututu to pajac paradujący na tęczowych paradach w Londynie.

Hagan

Obydwoje są świetni.

użytkownik usunięty
Hagan

pieprzony homofob!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hagan

a gdzie dokładnie w tej waszej wierze jest to napisane? przytocz mi fragment? Ja pier... co wiara robi z ludzmi masakra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
monsieur_dawid

Cristopher Lee na 1[0]%.

monsieur_dawid

Jeszcze jeden plus dla Lee - zagrał wybitnego Polaka - kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Hagan

hm? Nie rozumiem...? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones