PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295116}
4,0 157
ocen
4,0 10 1 157
The Wicker Tree
powrót do forum filmu The Wicker Tree

Rewelka!

ocenił(a) film na 7

Naprawdę znakomita, niezobowiązująca rozrywka. Świetny klimat i spora dawka czarnego humoru. Bardzo dobrze zrealizowany. Świetna zabawa, tylko nie wymagajcie nie wiadomo czego. Filmowi bliżej do komedii i parodii niż horroru, ale w pozytywnym sensie! : )

ocenił(a) film na 3
Borys_17

Każdy kto liczył na drugie Wicker Man mógł się mocno zawieść. Tani (ale diabelnie uroczy) poganizm totalnie wyparował, nie czuje się żadnego klimatu, ale za to mamy świadomy, czarny humor i masę odwołań, choćby do Poego.

ocenił(a) film na 3
Moondog

Niby tak. Odwołania są oczywiste, ale ciągle nie robi to filmu...
Natomiast jeśli chodzi o drugie Wicker Man... mam nadzieje, że nie chodzi o to z panem Cage, bo to jest baz znaczenia dla kinematografii. Wcześniejsze - może być.

Borys_17

Debiut Hardiego to absolutny geniusz w swojej kategorii. Wicker Man z Cagem też ma swoje plusy - niektóre sceny to niezapomniane klasygi.

ocenił(a) film na 7
Paracelsus

Miałam wątpliwości, czy obejrzeć, ale komentarz Twój i Moondog podziałały zachęcająco :)
Orgassimo nie ma, ale film jest naprawdę zabawny :) uwielbiam czarny humor rodem z wysp.
Podobała mi się też "miejska" muzyka, szkoda że ost nie jest tak łatwo dostępny jak film. Gdyby ktoś miał namiary na muzykę, to bardzo proszę o wiadomość.

Oh the summertime is coming
And the trees are sweetly blooming
And the wild mountain thyme
Grows around the blooming heather
Will ye go, Laddie go?

warsawienne

Sporo wyszło ostatnio zabawnych brytyjskich horrorów, jak chcesz to mogę rzucić paroma tytułami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones