PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633630}

Nocny pociąg do Lizbony

Night Train to Lisbon
6,8 6 831
ocen
6,8 10 1 6831
Nocny pociąg do Lizbony
powrót do forum filmu Nocny pociąg do Lizbony

Uwielbiam Lizbone, uwielbiam Ironsa, dlatego nie mogłam dać niższej niż 8/10 noty dla tego filmu.
Historia opowiedziana w filmie może nie porywa, mamy i politykę i miłość w retrospekcyjnej opowieści o
portugalskich rewolucjonistach, ale także przemianę wewnętrzną głównego bohatera który poruszony
historią sprzed lat budzi się na nowo do życia. Film jest powolny, pełny przemyśleń i cytatów, ale mimo
wszystko urzeka i wciąga widza. Zwłaszcza że tłem jest przepiekna Lizbona, zaś przewodnikiem po
historii doskonały Jeremy Irons.

ocenił(a) film na 10
Katalina130

Cudowny klimat, wspaniałe kino, Irons doskonały, nigdy mnie nie zawiódł...Po obejrzeniu tej historii czuję się spokojna i szczęśliwa.Urzekające...

ocenił(a) film na 6
Katalina130

Irons i Lizbona bardzo mi się podobali, ale historia miejscami klajstrowata. Schematy literackie ograne do bólu.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

SPOILEREK ! ... i to nierealne rozstanie zaraz po przekroczeniu granicy ... Ogólnie przepiękne pierwsze 70% filmu a później mocny spadek jakości co obniża moją notę do 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones