PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=384796}

Grubsza sprawa

The Heavy
5,1 1 042
oceny
5,1 10 1 1042
Grubsza sprawa
powrót do forum filmu Grubsza sprawa

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film pomijając nawet fakt iż jest to produkcja niskobudżetowa .Polecam a , te nasze
gamonie z Polski niech się uczą właśnie od Anglików Skandynawian Francuzów biorąc pod
uwagę europe ja się kręci dobre kino!!!

ocenił(a) film na 7
welna23

I Hiszpanów..zapomniałaś dodać ;)..ale z naszych krajowym to tylko filmy Smarzowkiego-On jest konkretny
Co do Grubszej Sprawy to fakt...widać że niskobudżetowy,niektórymi scenami jest niedotarty ale ogólnie film jest ok.Dałem 7/10
Polecam

ocenił(a) film na 8
kamlot73

...nie no jasne ale ,gdybyśmy chcieli się rozwodzić o jakieś niedociągnięcia to oglądalibyśmy z parę doskonałych filmów rocznie ! Każdy film jest inny i inaczej się do niego ustosunkowuje od jednych wymagamy najwyższy poziom, od innych po prostu oczekujemy dobrego kina bez głębszych rozważań .Właśnie takim filmem jest Grubsza sprawa. Dobre kino które nie wymaga od nas głębszej refleksji na temat reżyserii , scenografii , realizmu itd.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
welna23

Mnie zaskoczył... jak na ocenę 5+ na FW.

ocenił(a) film na 8
welna23

Produkcja może niskobudżetowa ale w obsadzie wielu świetnych i znanych aktorów.Zgadzam się że film wart obejrzenia.Zakończenie dość zaskakujące ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones