PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93815}

Alisea i wyśniony książę

Sorellina e il principe del sogno
6,6 218
ocen
6,6 10 1 218
Alisea i wyśniony książę
powrót do forum filmu Alisea i wyśniony książę

Jestem właśnie po skończeniu tego filmu.
Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Ocena 8/10
Film zrobiony bardzo fajnie jak na baśń.
Historia pokazana w filmie też jest ciekawa i wciąga do końca.

Teraz mam tylko jeden problem, ponieważ oglądałem ten film który strasznie ciężko było dostać żeby zobaczyć tam jak gra Monica Bellucci.
W filmie występuje w roli księżniczki (niewymieniona w napisach)więc to raczej jakiś epizod, ale ja tam jej nie mogłem dostrzec.
Jakby ktoś znalazł tą scenę to proszę o info.
pozdrawiam

lukas730

W tym filmie nie ma Monici Bellucci. Specjalnie zwracałam na nią uwagę. Monicę ciężko przegapić, nawet jeśli w filmie była 16 lat młodsza... tam nawet nie ma żadnej księżniczki. Jest tylko Duch jeziora i matka Demiana. Liczyłam, że może ta księżniczka byłaby władczynią nowego świata, albo jakąś narzeczoną dla Demiana, ale takich wątków nie było...

Jedno mnie zastanawia. Jakim cudem moderatorzy zatwierdzili jej rolę w tym filmie? Od paru miesięcy próbuję dodać jej rolę w "Wydziale śledczym RIS" i za Chiny Ludowe się nie da. A to się czepiają, że źródła nie ma, a to, że artykuł jako źródło jest za słaby, a ostatnio niejaka jenny777 wymyśliła, że nie jest pewna czy chodzi mi o RIS czy o RIS Roma, w każdym razie Monici do obsady i tak nie dodała. W "Wydziale..." chociaż grała, a tu jej nie było, a jest w obsadzie- no cuda jaja :/

Lili89

Witam. A to ja nie wiedziałem że ona grała w tym serialu.
A to było takie małe epizody czy dłuższa przygoda, bo tego serialu trochę wyszło.
Z góry dzięki za odp.

lukas730

Natknęłam się na nią przez przypadek w tym serialu. Akurat występowała w odcinku, który oglądałam. Grała tam samą siebie. Chodziło o coś takiego, że jeden z policjantów był wielkim fanem Monici, a jedna z policjantek znała ja osobiście. On w to nie wierzył, więc ta babka ściągnęła ją na posterunek w ramach odwiedzin czy jakoś tak. Była na ekranie jakieś 5-10 minut.
Tu masz foto z tego odcinka: http://www.blogapuntate.it/post/15425/ris-roma-monica-bellucci-parla-della-parte cipazione-allepisodio-del-3-maggio-la-foto

Lili89

Wielkie dzięki. Poszukam sobie jaki to odcinek o sobie go obejrzę.
A mam jeszcze pytanie, jesteś fanką Monici Bellucci, bo jeszcze mam parę innych spraw związanych z jej filmami.
Dzięki

lukas730

Nie jestem jakąś jej wielką fanką, ale widziałam kilka filmów z jej udziałem, a kilka innych mam na liście do zobaczenia.

Lili89

napisz mi jakoś swój e-mail to będziemy w kontakcie. Może ja mam coś co ty szukasz .
Pozdrawiam

lukas730

Ekhm, rodzice mnie uczyli, żeby nie podawać danych kontaktowych nieznajomym :D o dziwo to jedna z niewielu rad, których przestrzegam ;)
A podawanie maila na publicznym forum przekracza moją wyobraźnię :D

Lili89

a jest jakaś inna forma kontaktu którą preferujesz, bo ja niestety nie umiem wysyłać wiadomości na stronie, ponieważ nie jestem, która wprowadzała zmainy w serwisie filmweb, a tylko takie osoby moga wysyłać wiadomosci.

ocenił(a) film na 9
lukas730

Wiem że minęło dużo czasu ale może Monica Bellucci grała jedną z żon Azareta? Widać je przez chwilę i niezbyt dobrze więc ciężko mi stwierdzić, może ktoś ma wersję w lepszej jakości żeby się przyjrzeć. A z drugiej strony Monica ma bardzo charakterystyczny typ urody i łatwo ją rozpoznać więc może poprostu wycięli scenę z jej udziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones